Szukasz najlepszego prawnika? Rejestr adwokaci24h.pl to baza najlepszych specjalistów!

 
 
 
Strona główna > Adwokaci > Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski
Al. marsz. Józefa Piłsudskiego 12/1506 90-051 Łódź
Array andrzejewskiadwokat@gmail.com

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski

 • Poleć kancelarie:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do kancelarii:

 • Zgłoś błąd:
Informacje o kancelarii

Specjalizacje:

Adwokaci

Adres i dane kontaktowe:

90-051 Łódź, Al. marsz. Józefa Piłsudskiego 12/1506,
Łódzkie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://andrzejewski-adwokat.pl/

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o kancelarii

Adwokat Łukasz Andrzejewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Adwokat wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem już w czasie studiów, udzielając bezpłatnych porad prawnych oraz sporządzając opinie prawne w Klinice Prawa i Klinice Praw Dziecka działającej przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Studia Prawnicze ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym, broniąc pracę magisterską pod tytułem „Nieważność małżeństwa kanonicznego zawartego pod wpływem błędu” pod kierunkiem ks. prof. Grzegorza Leszczyńskiego.

Aplikację adwokacką odbyłem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, pod patronatem adw. Andrzeja Karasińskiego. W trakcie odbywania aplikacji moje zainteresowania zawodowe skupiały się wokół prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Jako aplikant adwokacki dwukrotnie uzyskałem tytuł laureata w Konkursach Krasomówczych organizowanych przez Izbę Adwokacką w Łodzi oraz dwukrotnie reprezentowałem Izbę w Środowiskowych Konkursach Krasomówczych w Płocku i w Poznaniu, wygłaszając mowy obrończe w sprawach o zabójstwo.

Obecnie specjalizuję się w szeroko pojętym prawie rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych, a także w prawie karnym. Występuję zarówno w roli obrońcy oskarżonych, jak i pełnomocnika osób pokrzywdzonych na drodze przestępstwa. Do moich zainteresowań naukowych należy prawo kanoniczne, a w szczególności tematyka stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego. Świadczę fachowe doradztwo w sprawach nieważności małżeństw kościelnych, sporządzając również skargi powodowe w imieniu Klienta. Biegle posługuję się językiem angielskim.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy