Szukasz najlepszego prawnika? Rejestr adwokaci24h.pl to baza najlepszych specjalistów!

 
 
 

Dołącz do nas

Jesteś prawnikiem? Prowadzisz Kancelarię Adwokacką?

DOŁĄCZ DO NASZEGO KATALOGU

Pokaż swoją wizytówkę w naszym katalogu, który stale jest promowany!

Swoją wizytówkę możesz wystawić sam lub wskazać nam jakie dane i jakie zdjęcie chcesz umieścić, a my zrobimy to za Ciebie!

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 501138065 lub napisz do nas biuro@adwokaci24h.pl

Dlaczego warto dołączyć do naszego katalogu?

Katalog Kancelarii Adwokatów jest stale promowany w internecie i lokalnych mediach, dzięki czemu każdy kto wpisz np. w wyszukiwarce gogle Kancelaria Adwokacka Katowice natrafi na katalog adwokaci24h.pl.

Jednak najważniejsze to fakt, że katalog adwokaci24h.pl gwarantuje Wam, że z danego miasta nie będzie wpisanych więcej kancelarii niż od jednej do trzech, a w największych miastach np. Warszawie do pięciu.

Co Ci damy?

Poza publikacją Twojej wizytówki co również wpływa na pozycjonowanie Państwa strony www, macie możliwość dodawania wpisów, które pozycjonują Waszą Kancelarię, a dodatkowa subdomena pozwala na prowadzenie Kancelarii bez własnej strony www.

Ile za to zapłacisz?

Każda Kancelaria może zaprezentować dowolne dane i opis swoich usług wraz z zdjęciem i linkiem do własnej strony www. (zyskacie dodatkowe pozycjonowanie).

Opłata za ww. usługę wizytówki (abonament brązowy) to koszt 24,60zł brutto za miesiąc emisji wizytówki lub w przypadku opłaty jednorazowej za rok emisji 184,50zł brutto (około 15zł miesięcznie).

Mogą też Państwo wybrać abonament srebrny, w którym umożliwia aby Wasza wizytówka wyświetlała się na górze listy w wyszukiwarce – opłata miesięczna to koszt 30zł brutto miesięcznie lub w przypadku jednorazowej opłaty rocznej 246zł

Katalog adwokaci24h.pl umożliwia również wybór abonamentu złotego, w którym poza standardową wizytówką i promowaniu w liście wyszukiwarki zyskują Państwo emisję Waszej wizytówki na głównej stronie adwokaci24h.pl, a koszt opłata miesięczna za tę usługę to koszt 35zł brutto natomiast opłata jednorazowa za cały rok wynosi 307,50zł

Jak dołączyć do katalogu:

Wystarczy się zarejestrować - instrukcja: https://youtu.be/QhEKpr8Awws

Następnie wpisać swoje dane również do faktury, ale przede wszystkim opisać swoją wizytówkę. Kolejną czynnością to wybór abonamentu i opłacenie za emisję wizytówki (proszę wybrać rodzaj abonamentu: brązowy, srebrny lub złoty oraz opłatę, czy za 1 miesiąc czy preferencyjną za rok z góry).

Po uregulowaniu należności wizytówka będzie odpowiednio emitowana i promowana.

Jeżeli Państwo wolą to mogą nam przesłać mailem (biuro@adwokaci24h.pl) pełne dane firmy, treść którą mamy zamieścić oraz zdjęcia, które mają być przy Waszej wizytówce, a my Wykonamy ją za Was.

W pilnych sprawach proszę o kontakt tel. 501138065

Każdy kto skorzysta z usługi zamieszczenia swojej wizytówki w naszym katalogu będzie miał poniższe możliwości: